Jitka Pacolová v čele externí komunikace T-Mobile

Jitka Pacolová v čele externí komunikace T-Mobile


***tisková zpráva společnosti T-Mobile
Novou vedoucí oddělení externí komunikace se 16. října stala Jitka Pacolová. Na této pozici střídá Martinu Kemrovou, která od 1. srpna 2006 zastává pozici Manažerky firemní komunikace a tiskové mluvčí.

Jitka Pacolová do T-Mobile přichází ze společnosti CoLin, kde jako Account Manager zodpovídala za externí i interní komunikaci společností Motorola, Moeller Elektrotechnika, Check Point a CNC Praha. Další zkušenosti a znalosti trhu v oblasti informačních a telekomunikačních technologií získala během svého působení v agentuře IBRS, kde se podílela mimo jiné na přípravě a realizaci marketingových výzkumů pro T-Mobile.

"Možnost pracovat pro T-Mobile pro mě znamená příležitost naplnit svůj potenciál a přispět k dalšímu rozvoji dynamické a silné společnosti," uvedla Jitka Pacolová. "Jsem přesvědčena, že otevřená komunikace je klíčem ke spokojeným zákazníkům i novým obchodním příležitostem, a ráda se tohoto dialogu budu účastnit."

Jitka Pacolová vystudovala obor Ekonomika a management na provozně ekonomické fakultě MZLU v Brně. Její volný čas vyplňuje kultura v nejširším slova smyslu, ráda se nechává okouzlit strhujícím výkonem herců v divadle či současným designem v architektuře i užitném umění. Novou energii čerpá také z přítomnosti svých přátel a prostřednictvím power jogy.

Komentáře