Logica CEE má nového generálního ředitele

Vedení společnosti Logica se v regionu střední a východní Evropy ujal od prosince Radim Hradílek.

Logica CEE má nového generálního ředitele


Generálním ředitelem společnosti Logica ve střední a východní Evropě se od prosince 2008 stal Radim Hradílek (43). Do společnosti Logica přichází z firmy IBM. Prozatímní ředitel Pavel Malínek bude nadále působit v pozici finančního ředitele a jednatele společnosti Logica Czech Republic.

Radim Hradílek absolvoval Fakultu strojní a elektrotechnickou na Technické univerzitě v Ostravě. Před příchodem do společnosti Logica působil na několika pozicích v IBM, naposledy jako Partner a Public Sector Leader divize Global Business Services pro region CEMAAS (střední Evropa, blízký Východ, Afrika, Rakousko a Švýcarsko), předtím také jako CEE Leader Business Consulting Services. Své bohaté profesní zkušenosti získal i během mnohaletého působení ve společnostech PricewaterhouseCoopers Česká republika či Andersen Consulting.

„Do společnosti Logica nastupuji s cílem dále výrazně posilovat její postavení na trhu informačních technologií. Logica je předním globálním dodavatelem IT služeb, je to firma se silným brandem a mým cílem je, aby tomu plně odpovídala i situace ve střední a východní Evropě. Svou významnou pozici v České republice Logica prokázala i letošním obhájením titulu Systémový integrátor roku. Díky své flexibilitě má Logica velký potenciál být blíže k zákazníkovi a pružně reagovat na jeho potřeby," uvedl Radim Hradílek, nový generální ředitel společnosti Logica pro střední a východní Evropu.

Ve volném čase se Radim Hradílek věnuje rodině, cestování a četbě. Rád také stráví příjemné chvíle u sklenky dobrého červeného vína. Mezi jeho záliby dále patří lyžování, jízda na kole, potápění a squash.

Komentáře