Od října zastává nově pozici ředitele pro strategický a alianční prodej Konica Minolta Business Solutions Czech Martin Pilný. Jeho hlavním úkolem na nové pozici bude koordinace stěžejních obchodních projektů, mezi něž patří i výrazné posílení značky Konica Minolta především v oblasti produkčního tisku.
„Mým dalším důležitým úkolem bude vytvoření nového modelu spolupráce se systémovými integrátory, který bude prospěšný oběma spolupracujícím stranám. “ dodává Martin Pilný.
Dříve Martin Pilný působil na pozici Business Development Managera pro oblast konzultačních služeb ve společnosti AutoCont CZ. V rámci této pozice vybudoval a řídil tým profesionálních konzultantů a byl odpovědný za projekty optimalizace reprografických prostředí řady významných společností, např. Erste Bank v rámci celé EU, Slovenský plynárenský priemysel, Česká národní banka, ČSA, CITI Bank a také zákazníků ze státní správy.
Martin Pilný novým ředitelem prodeje v Konica Minolta
Jeho hlavním úkolem na nové pozici bude koordinace stěžejních obchodních projektů, mezi něž patří i výrazné posílení značky Konica Minolta především v oblasti produkčního tisku.
autor Alexandr Radecký | Personálie |
Personálie
Průkopníci informačního věku - Alan Kay
Společnost EMC jmenovala na pozici technologického ředitele Johna Roeseho
Martin Benecký byl jmenován Country managerem divize Panasonic CPS
Microsoft má novou personální ředitelku, stává se jí Dagmar Ševčíková
Pavel Kysela se stává generálním ředitelem společnosti Adastra

Komentáře