Microsoft hodlá vylepšit komunikaci s veřejností

Microsoft hodlá vylepšit komunikaci s veřejností


Novými posilami týmu jsou Markéta Kuklová a Jana Vávrová.

Firma na počátku měsíce představila dvě nové tváře svého týmu: Markétu Kuklovou na pozici PR Consultant se zaměřením na firemní komunikaci a Janu Vávrovou, která bude pracovat jako PR Consultant se zaměřením na produktovou komunikaci.

Markéta Kuklová pracovala v oblasti marketingu a komunikace ve společnostech IXOS Software, Tiscali Telekomunikace ČR a naposledy jako Account Manager ve společnosti CoLin. V průběhu uplynulých čtyř let se podílela například na zajišťování návštěvy Billa Gatese v Praze či na organizaci setkání zástupců vlád evropských zemí – Government Leaders Forum 2005.
V nové pozici se zaměří zejména na firemní komunikaci, spolupráci se školstvím, charitativní aktivity, problematiku softwarového pirátství a grantového poradenství. Zároveň bude zodpovídat za spolupráci s PR agenturou CoLin.
Markéta Kuklová je vdaná a mezi její záliby patří jízda na horském kole a in-line bruslích.

Jana Vávrová přichází do Microsoftu z PR agentury Virklis, ve které působila více než tři roky na pozici Account Managera. Do jejího portfolia patřily společnosti Oracle, Mercury, NextiraOne či LBMS. Dlouhodobě také spolupracovala na mezinárodních projektech pro Autodesk.
V nové pozici bude odpovědná za posílení a koordinaci PR aktivit v oblasti produktové komunikace.
Jana Vávrová je vdaná, mezi její záliby patří zejména lyžování a cestování.

Foto: Microsoft

Komentáře