Microsoft představuje posilu týmu

Roman Šuk byl s účinností od 1. března 2008 jmenován na pozici ředitele pro platformní strategii v České republice.

Microsoft představuje posilu týmu


Roman Šuk byl s účinností od 1. března 2008 jmenován na pozici ředitele pro platformní strategii v České republice. V této pozici se bude Roman věnovat především plánování a realizaci strategií zaměřených na otevřenost systémů a zvyšování konkurenceschopnosti.

Před jmenováním do této pozice působil Roman Šuk v regionálním vedení společnosti Microsoft pro oblast střední a východní Evropy jako ředitel péče o zákazníky. Stejnou roli zastával také několik let přímo v české pobočce Microsoftu. Roman přišel do Microsoftu v roce 1998 a od té doby působil na několika významných pozicích v oblasti partnerských vztahů a péče o zákazníky.

„Roman přináší do české pobočky Microsoftu bohaté zkušenosti z regionu a oblasti konkurenčních produktů a partnerských vztahů. To nám výrazně pomůže v prosazování konceptu otevřenosti produktů a systémové spolupráce, kterou Microsoft celosvětově považuje za jednu ze svých priorit,“ říká Petr Karásek, obchodní a marketingový ředitel Microsoftu v České republice a dodává: „Roman je příkladem toho, jak Microsoft podporuje rozvoj našich zaměstnanců a získávání zkušeností i v mezinárodním prostředí.“

Roman Šuk se narodil v roce 1967, vystudoval obor technická kybernetika na Českém vysokém učení technickém v Praze. Je ženatý a má dvě dcery. Svůj volný čas dělí mezi hudbu, děti, cestování a sport.

Komentáře