Nový account manažer EMC pro produkty RSA

Česká pobočka společnosti EMC oznámila jmenování Ivana Svobody do funkce Account Managera v bezpečnostní divizi RSA. V této pozici bude mít na starosti rozvoj obchodu a prodeje kompletního portfolia produktů společnosti RSA, v regionu České a Slovenské republiky.

Nový account manažer EMC pro produkty RSA


Ivan Svoboda přichází do bezpečnostní divize RSA ze společnosti Oracle, kde od roku 2002 působil na několika pozicích. V posledních letech zde pracoval jako Key Account Manager se specializací na klíčové zákazníky především z finančního sektoru, mezi které lze počítat Českou spořitelnu, Československou obchodní banku, Komerční banku, ČNB, atd. Své zkušenosti sbíral v rozmezí let 1996 až 2002 ve společnosti T-SOFT, kde působil na pozici vedoucího oddělení bezpečnosti IS/IT se specializací na oblast bezpečnosti počítačových sítí, VPN, firewally, čipové karty, analýza rizik a havarijní plány. Ivan Svoboda vystudoval Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy, následně pracoval jako vědecký pracovník Ústavu organické chemie a biochemie AVČR a v roce 1992 zde obhájil disertační práci. Hovoří plynně anglicky, ve volném čase se věnuje svým třem dětem a sportovním aktivitám, jakými jsou tenis, volejbal, golf a lyžování. Mezi jeho koníčky patří také společenský tanec.

„Jsme rádi, že můžeme uvítat Ivana Svobodu v týmu EMC Czech Republic. Vzhledem k trvalému růstu potřeb zabezpečení firemních dat našich současných i potenciálních zákazníků je posílení našeho týmu bezpečnostní divize RSA velmi důležité a umožní nám rychleji a pružněji reagovat na potřeby zákazníků. Prodej bezpečnostních řešení je pro EMC jedním z nejdynamičtěji se rozvíjejících odvětví v celosvětovém měřítku a stabilně zaznamenává dvouciferný růst tržeb,“ uvedl Michal Fišer, generální ředitel EMC Czech Republic.

Komentáře