Nový generální ředitel Unisys pro Česko a Slovensko

Novým generální ředitelem české a slovenské pobočky společnosti Unisys, předního světového dodavatele služeb a řešení v oblasti informačních technologií, se stal Ivan Helcl, který ve společnosti Unisys působí více než 16 let.

Nový generální ředitel Unisys pro Česko a Slovensko


Novým generální ředitelem české a slovenské pobočky společnosti Unisys, předního světového dodavatele služeb a řešení v oblasti informačních technologií, se stal Ivan Helcl (53), který ve společnosti Unisys působí více než 16 let.

Před příchodem do společnosti Unisys pracoval Ivan Helcl jako ředitel pobočky firmy Motorola v severovýchodní části Velké Británie. Svoji profesní dráhu spojil Ivan Helcl se společností Unisys v roce 1992, kdy byl pověřen vybudováním zákaznického servisu v regionu střední Evropy. Poté se posunul na pozici obchodního manažera zodpovědného za vyhledávání a rozvoj nových obchodních příležitostí ve stávající zákaznické bázi.

V roce 1998 se Ivan Helcl stal ředitelem marketingu a komunikace pro střední a východní Evropu, kde měl na starosti propagaci společnosti Unisys a jejích řešení v rámci celého regionu. Jako další výzvu přijal Ivan Helcl pozici Sales Managera pro Českou republiku a Slovensko s cílem řídit a rozšiřovat důležitá strategická partnerství především ve finančním sektoru.

„Historie společnosti sahá až do roku 1886, česká pobočka byla založena v roce 1992. Jsem rád, že jsem se mohl dlouhodobě podílet na jejím úspěchu v ČR i v zahraničí, a pevně věřím, že navzdory nepříznivému ekonomickému klimatu doma i v zahraničí na trhu v České republice i na Slovensku obstojíme,“ říká Ivan Helcl, generální ředitel společnosti Unisys pro ČR a SR.

V zimním období Ivan Helcl rád lyžuje, po zbytek roku relaxuje při cestování s motoveterány, motocykly i automobily. Mezi jeho záliby patří také hra na kytaru.

Komentáře