Nový regionální ředitel u Canonu

Nový regionální ředitel u Canonu


Ředitelem skupiny Canon Consumer Imaging (CCI) 4 Central Europe majícím na starosti země střední a východní Evropy, byl jmenován Ladislav Paleček.Ten od 1. dubna odpovídá v rámci Česka, Slovenska, Maďarska a Polska nejen za celkový prodej (obchodním ředitelem této skupiny je už od ledna 2006), ale od nynějška také za všechny marketingové aktivity a celkový rozvoj. V rámci své nové funkce bude Paleček odpovědný přímo viceprezidentovi Canonu Europe a evropskému řediteli skupiny CCI, Mogensu Jensenovi.
Ladislav Paleček pracuje na různých pozicích v Canonu již od počátku roku 1998 (přešel sem z Nikonu), je ženatý (má tři děti), má rád francouzská, ale i jiná dobrá vína, a na základě svých horolezeckých zkušeností vyznává ve svém profesním i osobním životě heslo: „kde je vůle, tam je i cesta“.

…………..
O Canon Consumer Imaging (CCI)
Tato obchodní jednotka reprezentuje celkem 12 produktových řad z oblasti foto-videa, počítačových periferií a malé kancelářské techniky. V evropské struktuře Canon představuje obrat bezmála 3,5 miliardy €.
Její část nejdynamičtěji se rozvíjející částí jsou země regionu CCI 4CE, které mají plánovaný obrat pro letošní rok 155 mil € s tím, že by do roku 2009 měl růst až na 200 mil. €.

Foto: Canon

Komentáře