Personální změna v Highdeal

Highdeal, poskytovatel řešení „pricing a rating“, dnes oznámil nominaci Christopha Justeau na pozicici ředitele strategického rozvoje, kde bude zodpovědný za urychlení interního a externího rozvoje společnosti Highdeal.

Personální změna v Highdeal


Highdeal, poskytovatel řešení „pricing a rating“, dnes oznámil nominaci Christopha Justeau na pozicici ředitele strategického rozvoje, kde bude zodpovědný za urychlení interního a externího rozvoje společnosti Highdeal.

Christophe Justeau pro společnost Highdeal pracuje od roku 2002 jako výkonný Vice Prezident Aliance. S vice než 20 lety zkušeností na mezinárodním trzích (16 let v Evropě a 4 roky v USA) a to v oblasti rozvoji obchodních a technologických produktů a služeb, obohatí společnost o hluboké znalosti a náhled . Justeau rovněž před vstupem do společnosti Hihdeal působil jako Vice Prezident prodejní skupiny TELECOM ve společnosti EVIDIAN (softwarová divize společnosti BULL) a jako ředitel marketingu a prodeje ve společnosti Capgemini. Justeau vystudoval Institut politických studií a právo v Paříži.

Eric Pillevesse, generální ředitel společnosti Highdeal zmiňuje: “Christophe přesně ví, jak využít všech obchodních příležitostí a jak se nejlépe vypořádat s velmi náročnými úkoly společnosti. S jeho již existujícími vztahy s obchodními partnery a klienty na globální úrovni a rovněž tak manažerskými schopnostmi je nominace Christopha správnou volbou k upevněžní pozice společnosti Highdeal jako lídra a inovátora na našich již existujících trzích a rovněž tak k vedení společnosti v období expanse na nové trhy.“

Justeau ke své nominaci zmiňuje: “ Konsolidace a konvergence poskytovatelů služeb nabízí společnosti velké možnosti a potenciál. Navíc, jsme dokázali, že stejná technologie určená pro telekomunikační sektor je vhodná pro další odvětví. Nesmírně se těším na společnou práci k výkonu všechn strategických iniciative, doufám,že využijeme všech nových možností a budeme pokračovat v upevnění naší pozice na trhu.“.

Renaud Sibel nahradí Christopha Justea jako nový Vice President Alliance a obchodního rozvoje. Sibel pracoval 8 let ve společnosti SAP v manažerských pozicích, a dále jako ředitel pro řešení CRM pro region EMEA. Sibel vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Grenoblu. S více než 15 lety zkušeností je vysoce kvalifikován k vedení globální strategie společnosti, k rozšiřování partnerských smluv a nové klientely a k rozvoji v Asii a Latinské Ameriky.

„Četné zkušenosti v oblasti go-to-market a aplikací pro společnosti Reauda, budou pro společnost velkým přínosem a to z důvodu naší další geografické a vertikální expanze. Jsem si jist, že bude plnohodnotnou náhradou za Christopha v oblasti rozvoje a podpory našich místních týmů a k upevnění aktivit obchodních týmů,“ zmiňuje Eric Pillevesse, generální ředitel Highdeal.

Komentáře