Personální změny v Sitronics směřují ke konsolidaci pod jedinou značku

Personální změny v Sitronics směřují ke konsolidaci pod jedinou značku


V ČR i nadále zůstanou zachována vývojová centra Sitronics, která se budou soustředit na vývoj a podporu produktů s vysokou přidanou hodnotou v oblasti sítí příští generace a podpůrných informačních systémů pro telekomunikační operátory.

Igor Hulák, nedávno jmenovaný prezidentem divize Sitronics Telecom Solutions, představil nového generálního ředitele SITRONICS Telecom Solutions, Czech Republic (dříve Strom Telecom), a viceprezidenta Sitronics Telecom Solutions jako součást změn ve vedení firmy.

Pavel Bednář, který doposud zastával funkci výkonného ředitele divize Networks, se nové role ujal k 31. březnu 2007. Ve stejnou dobu se dosavadní ředitel SITRONICS Telecom Solutions, Czech Republic, Nihad Hurem ujal pozice prvního viceprezidenta pro nové produkty a služby v mateřské společnosti SITRONICS JSC. Než Pavel Bednář rozhodne o svém nástupci, bude prozatímně zastávat také funkci ředitele divize Networks.

Změny podle firmy směřují ke konsolidaci všech aktivit koncernu SITRONICS JSC v oboru telekomunikací pod hlavičkou SITRONICS Telecom Solutions. Dále souvisí s nedávným jmenováním Igora Huláka prezidentem celé divize SITRONICS Telecom Solutions, což podtrhuje význam české části společnosti. Společně s Pavlem Bednářem bylo jmenováno dalších pět osob do vedení divize SITRONICS Telecom Solutions. Rainer Grumann byl jmenovám viceprezidentem pro prodej, Andraž Oblak viceprezidentem pro marketing, Stanislav Lykov viceprezidentem pro finance, Anastasios Dimopoulos viceprezidentem pro profesionální služby a systémovou integraci a Stefanos Hadjiagapis viceprezidentem pro výzkum a vývoj.

Komentáře