DS SolidWorks s novou posilou

Společnost Dassault Systèmes SolidWorks Corp. (DS SolidWorks) oznámila, že jmenovala Uwe Burka country managerem pro střední Evropu. Bude zodpovědný za obchodní aktivity společnosti SolidWorks na území Německa, Rakouska, Švýcarska, Polska, Maďarska, České republiky a Slovenska.

DS SolidWorks s novou posilou


Mezi Burkovy povinnosti patří další rozvoj prodejních a tržních strategií, vytváření nových partnerství a rozvíjení existujících partnerství v těchto regionech. Dále je Uwe Burk zodpovědný za pracovníky managementu a rostoucí příjmy. Jako country manager pro střední Evropu se zodpovídá přímo Kenu Manoffovi, viceprezidentu společnosti DS SolidWorks pro západní část regionu EMEA.

Uwe Burk přináší na svou pozici ve společnosti SolidWorks více než desetiletou zkušenost s prací v oboru CAD. Před svým nástupem pracoval jako ředitel Transportation Defense Germany & EADS Global ve společnosti Siemens PLM. V letech 2001 až 2007 Burk pracoval na různých pozicích ve společnostech UGS/UGS PLM Solutions a EDS PLM Solutions. Dříve pracoval na různých pozicích v oblasti prodeje u společnosti SDRC Software & Service GmbH. Předtím Burk pracoval u společnosti Lang GmbH & Co. KG, kterou opustil ve funkci ředitele divize prodeje a vývoje softwaru.

Komentáře