Spojení personálních společností

Personální poradenské společnosti ...

Spojení personálních společností


Personální poradenské společnosti Ward Howell/Stanton Chase a Confidence Human Capital, které poskytují služby typu executive search, ohlásily spojení v České republice a otevření společné kanceláře na Slovensku od ledna 2004. Pro obě společnosti znamená toto spojení důležité posílení nabízených služeb.
Confidence Human Capital působí v České republice od roku 1997. Od svého vzniku Confidence úspěšně umístila v oborech informačních technologiích a telekomunikací několik set klíčových manažerů a seniorních specialistů. Svými výsledky se řadí mezi přední společnosti poskytující službu přímého vyhledávání v České republice.
Ward Howell/Staton Chase je jednou z vedoucích celosvětových společností, které poskytují služby executive search. Společnost má 56 kanceláří ve 33 zemích, včetně České republiky.
Služby obou společností poskytované v České a Slovenské republice budou od ledna letošního roku nabízeny pod obchodní značkou Ward Howell/Confidence. Vedením společnosti byl pověřen Tomáš Kubálek, zakládající partner společnosti Confidence Human Capital. Peter Schmalstieg opouští vedení pražské pobočky Ward Howell a vrací se do Rakouska.
„Toto spojení nám dává potřebný mezinárodní rozměr pro naši úspěšně se rozvíjející službu,“ říká Tomáš Kubálek, řídící partner Ward Howell/Confidence. „Nyní máme možnost spolupracovat s našimi klienty na mezinárodních projektech jak v regionu Evropy tak i celého světa.“
„Jsme potěšeni, že můžeme spojit naše síly s Confidence,“ říká Dr. Sami Hamid, řídící partner společnosti Ward Howell/Staton Chase. „Zapůsobila na nás zákaznická báze Tomáše Kubálka a jeho týmu, kterou budovali v průběhu minulých let. Zvláště důležité jsou pro nás úspěchy v oblasti pokrokových technologií, která představuje podstatný díl našeho celosvětového obchodu. Jsme přesvědčeni, že Ward Howell/Confidence se stane důležitou součástí naší globální technologické praxe.“
Obě společnosti jsou poradenské personální kanceláře, které se specializuji na poskytování služby přímého vyhledávání manažerů a seniorních specialistů. Ward Howell/Stanton Chase byla vůbec jednou z prvních společností, které poskytovaly službu executive search v zemích střední a východní Evropy.

Tomáš Kubálek, Peter Schmalstieg

Komentáře