Telenor Networks s novými řediteli

Telenor Networks Central Europe posiluje svůj tým o dva nové obchodní ředitele. Ředitelem velkoobchodní divize Telenor Networks se od 15. prosince stává ...

Telenor Networks s novými řediteli


Telenor Networks Central Europe posiluje svůj tým o dva nové obchodní ředitele.
Ředitelem velkoobchodní divize Telenor Networks se od 15. prosince stává Jiří Nykodým. Maloobchodní divizi Nextra povede od 1. ledna 2004 Pavel Oplt.
Pavel Oplt (1961) přichází do Nextry ze společnosti Eurotel, kde působil čtyři a půl roku na různých manažerských pozicích, a sice jako manažer pro retail nebo pro Indirect Sales. Své manažerské zkušenosti získával také ve společnostech Nestlé a Kraft Foods, kde působil pět let. Pavel Oplt vystudoval M. B. A. na Rochester Institute of Technology, absolvoval stáže v Madridu a Londýně. Mluví plynně anglicky, španělsky, částečně německy a rusky. Mezi jeho záliby patří fotografování, video, cestování, film, golf a lyžování.
Jiří Nykodým (1960) přichází posílit strukturu Telenor Networks ze společnosti Microsoft, kde působil čtyři roky na pozici ředitele Enterprise and Partner Group. Před tím zastával dva roky pozici ředitele Microsoft Consulting Services pro Českou a Slovenskou republiku. Předtím pracoval čtyři roky ve společnosti Unisys, kde řídil obchodní skupiny pro veřejný sektor.
Jiří Nykodým vystudoval VUT v Brně, obor technická kybernetika, hovoří plynně anglicky. Mezi jeho záliby patří automobilové závody na okruhu (účastní se mistrovství ČR v divizi D4 — cestovní vozy) a lyžování.

Komentáře