Výrazné změny v ABRA Software

Společnost United Software a.s., založená akcionáři ABRA Software, se stala její mateřskou společností. Generálním ředitelem ABRY byl jmenován Martin Jirmann.

Výrazné změny v ABRA Software


Majitelé ABRA Software a.s. dnes informovali o změnách ve společnosti a strategických plánech na další období. Díky silnému rozvoji v uplynulých letech došlo k rozhodnutí dále rozšiřovat společnost cestou postupné integrace zajímavých projektů nebo firem, s cílem významně posílit aktivity v oblasti ERP (Enterprise Resource Planning) software na českém a slovenském trhu. Proto založili zastřešující společnost United Software a.s.

V této souvislosti došlo i k personálním změnám. Jaroslav Řasa, dosavadní ředitel společnosti ABRA Software a.s., se bude věnovat aktivitám mateřské United Software, zároveň zůstává v pozici předsedy představenstva. Na pozici generálního ředitele společnosti ABRA Software byl jmenován Martin Jirmann.

Martin Jirmann v roce 1997 dokončil studium oboru ekonomika a řízení elektrotechnické výroby a spojů na elektrotechnické fakultě ČVUT v Praze. V roce 1995 nastoupil do společnosti ABRA Software jako konzultant ERP systému. Postupně působil na pozicích vedoucí divize služeb a obchodní ředitel, od roku 2000 je členem představenstva. Je ženatý a má dvě děti, ve volném čase se kromě rodiny věnuje filmu, knížkám, modelářství, golfu a lyžování.

Na místo obchodního ředitele byl jmenován Ing. Martin Bok, dlouholetý vedoucí divize testování a jeden z akcionářů společnosti ABRA Software.

Komentáře