Změna v managementu Sybase

Po vzájemné dohodě odešel od Sybase ČR na konci roku 2003 ...

Změna v managementu Sybase


Po vzájemné dohodě odešel od Sybase ČR na konci roku 2003 obchodní ředitel Jan Dienstbier a na jeho pozici byl jmenován Karel Doležal. Zde se bude starat o rozvoj obchodních aktivit směrem k zákazníkům i partnerům společnosti.
Ing. Karel Doležal se narodil 26. 7. 1973 ve Znojmě. Vystudoval PEF MZLU v Brně, jako ředitel a jednatel se podílel na vybudování jednoho z největších lokálních ISP, OKnet.cz, od roku 2000 pracoval jako Sales Support Manager v Contactelu a v roce 2001 byl zodpovědný za všechny významné obchodní případy této společnosti. V roce 2002 přestoupil do Českého Telecomu, v němž působil v divizi Imaginet jako Indirect Sales Manager a o rok později jako Channel Manager s odpovědností za řízení produktového marketingu, aliančního prodeje, konzultačního prodeje IT a internetových produktů korporátní klientele bid managementu, oddělení zákaznických řešení a administrativní podpory.
"Jsem velice rád, že své zkušenosti mohu nabídnout dynamické české firmě, která již devět let kontinuálně roste, a přitom nemá žádné nespokojené zákazníky," říká Karel Doležal, nový obchodní ředitel Sybase ČR.

Karel Doležal, obchodní ředitel Sybase ČR

Komentáře