Konference Get Social odhalí nový svět firemní spolupráce

Social business, založený na principech sociálních sítí a sociálních médií, rychle mění zaběhlé formy spolupráce ve firmách.

Konference Get Social odhalí nový svět firemní spolupráce


Social business, založený na principech sociálních sítí a sociálních médií, rychle mění zaběhlé formy spolupráce ve firmách. Umožňuje lidem být více kreativní, snáze komunikovat a sdílet více nápadů po celé planetě. Firmy tak pružněji a rychleji reagují na požadavky trhu, pracují efektivněji, získávají snáze nové zákazníky a celkově jsou finančně úspěšnější. Social bussines je nastupující nový světový trend v podnikání, o kterém je dobré vědět víc.

Co se stane, když se spojí moderní technologie  a nejlepší metody týmové spolupráce?

•  Poznejte, jak vnitropodnikové sociální sítě mění firemní kulturu na lepší a efektivnější místo pro práci.
•  Vytvořte svobodné a inspirující prostředí, kde lidé snadno najdou potřebné spolupracovníky, znalosti a informace.
•  Podpořte zapojení všech lidí do aktivit, zjistěte jejich názory, objevte nové nápady, zrychlete inovace a zvyšte efektivitu své organizace
•  Použijte ve firmě principy sociálních médií. Vytvářejte virtuální komunity, podporujte neformální spolupráci a komunikaci. Sdílejte, hodnoťte, komentujte…  Změňte firemní kulturu. Vybudujte si svět podle sebe.
•  Buďte v kontaktu s lidmi bez ohledu na vzdálenost. Nalézejte odpovědi na otázky. Uplatněte naplno lidský potenciál. Najděte experty, inovátory a názorové leadery.

 


 

GET SOCIAL

Místo konání: Praha

Termín: 5. - 6. června 2012

Více informací: www.getsocial.cz

štěstí přeje připraveným a mnohem více těm, kteří budoucnost vytvářejí!

Mediálním partnerem akce je CIO BusinessWorld.


Úvodní foto: © FotolEdhar - Fotolia.com
Komentáře