Společnost Auriga Systems pořádá IT Security Meeting

Společnost Auriga Systems pořádá dne 21.3.2012 IT Security Meeting spojený s prezentací novinek a technologií v oblasti IT Security.

Společnost Auriga Systems pořádá IT Security Meeting


Společnost  Auriga  Systems,  poskytovatel profesionálních služeb a řešení v oblasti IT a zabezpečení dat, pořádá dne 21.3.2012, od  9:00  hod.  v Konferenčním  centru  City,  Na  Strži  1702/65,  Praha  4,  IT Security Meeting spojený  s prezentací  novinek  a  unikátních  technologií  v oblasti  IT Security.

Akce  je  pořádána  ve  spolupráci  s dodavateli  bezpečnostních  řešení  AdvaICT, McAfee a  NitroSecurity.  Prezentace  bude  zaměřena  na  vybrané  technologie  pro monitoring  síťového  provozu,  zabezpečení  databázových  serverů  a  virtuálního prostředí,  prosazení  shody  na  koncových  zařízeních  (Policy  Enforcer, Network Access Control,  File  Integrity  Monitoring,  Mobility  Management)  a  systém  pro  sběr  a vyhodnocení systémových a bezpečnostních událostí (SIEM).

Akce  je  po  registraci  na  adrese  obchod@aurigasystems.cz a  následném  potvrzení registrace zdarma. Bližší informace je možné získat také na čísle 725 107 513.

Společnost  Auriga  Systems poskytuje  profesionální  řešení  a  služby,  které  se opírají o spolupráci s dodavateli bezpečnostních technologií na trhu, mezi něž patří McAfee, ESET, F-Secure, AdvaICT, GFI, Symantec, Kaspersky a další.


Úvodní foto: © pixel_dreams - Fotolia.com
Komentáře