Společnost Veeam byla jmenována partnerem roku v programu HP AllianceOne Partner 2013

Ocenění za řešení konvergovaného úložiště bylo uděleno na konferenci HP Discover v nevadském Las Vegas.

Společnost Veeam byla jmenována partnerem roku v programu HP AllianceOne Partner 2013


Firma Veeam Software získala ocenění HP AllianceOne Partner of the Year zejména za výrazná vylepšení cílových časů obnovení (RTO), kterých mohou uživatelé dosáhnout kombinací softwaru Veeam Backup & Replication se snapshoty HP StoreVirtual Storage a HP 3PAR StoreServ Storage.

Snapshoty Veeam Explorer for SAN jsou integrovány do softwaru Veeam Backup & Replication a poskytují jedinečné funkce, které umožňují uživatelům systémů HP StoreVirtual a HP 3PAR StoreServ obnovit virtuální stroje VMware nebo jednotlivé soubory a e-maily přímo ze snapshotů úložiště HP bez nutnosti nasadit na hostitelích nebo virtuálních strojích agenty. Výsledkem je kratší RTO pro obnovení virtuálních strojů, souborů a aplikací přímo ze snapshotů SAN. Snapshoty virtuálního stroje lze pro potřeby dlouhodobého uchování dat automaticky migrovat do zálohovacích systémů HP StoreOnce nebo páskového úložiště HP StoreEver LTO-6. Výhody kombinace zálohování Veeam s konvergovaným úložištěm HP zahrnují navíc výrazné snížení doby zálohování a spotřeby úložného prostoru.

„Společnost Veeam vidí ve společnosti HP důležitého strategického partnera,“ prohlásil Ratmir Timashev, prezident a výkonný ředitel společnosti Veeam Software, a dodal: „Zákazníci se mohou spolehnout na naše společné řešení, které šetří pracovní zatížení VMware a Hyper-V.“

„Společnost Veeam získala ocenění HP AllianceOne Partner of the Year v kategorii konvergovaných úložišť za software Veeam Backup & Replication, který lze kombinovat se snapshoty HP StoreVirtual Storage a HP 3PAR StoreServ Storage a rychle a efektivně tak obnovit jednotlivé soubory a e-maily,“ řekl Doug Oathout, viceprezident HP. „Společnost Veeam prokázala své odborné znalosti a zkušenosti v této oblasti vývojem inovativního řešení zálohování a obnovení pro své zákazníky, a připravila tak půdu pro agilnější podnikání,“ dodal Oathout.

Řešení se již osvědčilo v praxi. Společnost Vallejo Sanitation & Flood Control District například díky zálohování Veeam se zálohovacími systémy HP StoreOnce snížila dobu zálohování o 64 procent a objem dat 9krát. Software Veeam Backup & Replication v kombinaci s konvergovaným úložištěm HP poskytuje výkonnou, snadno použitelnou a dostupnou moderní ochranu dat, která je navržena pro virtualizaci.

Další informace o konferenci HP Discover 2013 jsou k dispozici na stránkách http://h30614.www3.hp.com/discover/home.


Úvodní foto: © Nmedia - Fotolia.com / veeam.com
Komentáře