Prodeji projektorů v ČR vévodí BenQ

Na základě výsledků průzkumu společnosti DTC Worldwide v zemích EMEA zvýšila společnost BenQ za třetí čtvrtletí 2006 svůj tržní podíl v prodeji projektorů v ČR o více než 10% na celkových 44 %.

Prodeji projektorů v ČR vévodí BenQ


***tisková zpráva společnosti BenQ

Na základě výsledků oficiálního průzkumu společnosti DTC Worldwide v EMEA zemích zvýšila společnost BenQ za třetí čtvrtletí 2006 svůj tržní podíl v prodeji projektorů v České republice o více než 10% na celkových 44,22%. BenQ tak zůstává stejně jako ve druhém čtvrtletí 2006 největším prodejcem projektorů v zemi s výrazným náskokem před konkurenčními společnostmi. V Slovenské republice je společnost BenQ s podílem 44,02% ve třetím kvartále také stále prvním hráčem na trhu.

Na prvním místě se BenQ umístila i v dalších, celkem 12 zemích střední a východní Evropy – kromě již zmíněné České a Slovenské republiky také v Rumunsku, Litvě, Lotyšsku, Chorvatsku, Polsku, Rusku, Maďarsku, Itálii, Řecku a Německu. Více jak čtyřiceti procentního tržního podílu v prodeji projektorů dosáhla BenQ v Lotyšsku (52,23%), Rumunsku (44,40%), České republice (44,22%), Slovenské republice (44,02%) a Litvě (42,07%).

Společnost BenQ si stále zachovává přední místo v prodejích projektorů, ve druhém čtvrtletí 2006 obsadila první místo v celé Evropě, druhé místo celosvětově.

Komentáře