Microsoft posiluje oblast řešení pro business intelligence a správu dat

Microsoft představil SQL Server Fast Track Data Warehouse, novou sadu referenčních architektur pro správu dat, která pomůže odstranit řadu bariér při zakládání datových center ve firmách.

Microsoft posiluje oblast řešení pro business intelligence a správu dat


SQL Server Fast Track Data Warehouse nabízí zákazníkům za cenu 13 000 dolarů za terabyte úložné kapacity okamžitý přístup k ověřenému a přednastavenému hardwaru dodavatelů Bull, Dell a HP. Tento hardware zvyšuje škálovatelnost Microsoft SQL Serveru 2008 až na 32 terabajtů a pomáhá tak snižovat čas potřebný k implementaci klíčových datových projektů. Microsoft navíc uzavřel partnerství se systémovými integrátory Avanade, Cognizant Technology Solutions, HP a Hitachi Consulting. Výsledkem tohoto partnerství je nabídka návrhů řešení upravených na míru novým referenčním architekturám.

Produkt nabízí zákazníkům možnost volby mezi referenčními konfiguracemi spolu s technickou pomocí při tvorbě vysoce škálovatelných řešení pro datová centra, která odpovídají jejich potřebám i možnostem jejich rozpočtu. Avanade, Cognizant, HP a Hitachi Consulting navíc nabízejí vzory řešení (templates) a technické poradenství při vývoji zákaznických architektur pro jejich konkrétní datové potřeby. 

Návrh nových referenčních architektur prostřednictvím vyvážené konfigurace optimalizuje všechny hardwarové komponenty. Ve výsledku dokáže každá centrální jednotka zpracovat až 200 MB dat za sekundu. SQL Server Fast Track Data Warehouse nabízí vyšší výkon a lineární škálovatelnost už v základním nastavení „po vybalení z krabice" s minimální potřebou ladění. Tím šetří IT profesionálům čas a firmám peníze.

Hardware a referenční architektury SQL Server Fast Track Data Warehouse nabízejí společnosti Bull, Dell a HP s cenou od 13 000 dolarů za terabajt úložné kapacity. Podrobnější informace naleznete na webových stránkách http://www.microsoft.com/fasttrack nebo http://bull.com, http://dell.com či http://hp.com. Pro podrobnější informace o možnostech nákupu licencí SQL Serveru 2008 navštivte stránku http://www.microsoft.com/sqlserver/2008/en/us/how-to-buy.aspx.

Komentáře